لابراتوار کسپرسکی

نمایندگی رسمی محصولات کسپرسکی از شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان

چرا کسپرسکی ؟

کسپرسکی یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس هایی است که از قدیم تا کنون توانسته است قدرت مانور خود را نگه داردیکی از بهترین و قدیمی ترین ویژگی های این آنتی ویروس ، اسکن سریع صفحات وب و دانلود های شماست . این یک نرم افزار خوب برای لپ تاب های شما که بیشتر در امر کسب و کار فعالیت میکنید می باشد و همچنین بیشتر کارشناسان این آنتی ویروس را برای امنیت اینترنت و وب توصیه میکنند.

انواع نسخه های کسپر سکی را بشناسیم؟

1-در نسخه anti virus تمام محافظت های لازم در برابر انواع بد افزارها شامل ویروس ها،تروجان ها كرم ها و … بروی هارد ، فلش و حافظه های جانبی  وجود دارد كه نیاز كاربران عادی را رفع می كند.

2-اما در نسخه ي internet security ،علاوه بر همان آنتي ويروس و تمام قابليت هاي آن ابزارهاي ديگري وجود دارد كه از كاربران در محيط آنلاين محافظت بيشتري مي كنند؛ در هنگام استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و…، انجام عملیات بانکی و پرداخت های آنلاین، از ورود برنامه های مخرب  توسط سایتهای مشکوک و کلاهبرداری محافظت میکند. همچنین مجهز به ابزارهايي مانند ديوار آتش،ضد هرزنامه،كنترل والدين می باشد. در واقع تفاوت اصلی بین نسخه anti virus  و internet security این است که در حالی که anti virus  از شما  در مقابل ویروس هایی که ممکن است کامپیوتر شما را آلوده کنند محافظت میکند ،نسخه  internet security ، اینترنت شما را از بسیاری از خطرات دیگر در مقابل عمل مخرب محافظت خواهد نمود، با داشتن ویژگی هایی مانند دیوار آتش، تشخیص فیشینگ از طریق اینترنت، ایجاد صفحه کلید امن و اقدام مناسب در برابر تروجان ها و کرم ها.

3-نسخه سوم و کاملتر آنتی ویروس ها  با نام هایی مانند Total  و یا Pure مطرح می باشد.این نسخه ، نسخه تکمیلی است و شامل تمام ویژگی های نسخه های anti virus  و internet security به اضافه گزینه های تکمیلی می باشد.برای نمونه شامل ویژگی هایی مانند؛ ابزار پشتیبان‌گیری(Backup) از اطلاعات و دیتاها، امکان بهینه‌ سازی سیستم و پاک‌ سازی از اطلاعات اضافی، قابلیت پسوردگذاری بر روی اطلاعات و قسمت جدید File Shredder برای حذف کامل فایل‌ها به‌طوری‌که قابل بازیابی نباشند، می باشد.

ویژگی ها

Anti virus

Internet security

Pure/Total

اسکن اتوماتیک سیستم

     

محافظت در مقابل ویروس ها و تروجان ها

     

اسکن حافظه های جانبی

     

حذف اتوماتیک ویروس ها

     

اسکن هوشمند و به روز رسانی اتوماتیک

     

آنتی فیشینگ

     

محافظت در مقابل سایت های ناامن

   

فایروال شخصی

   

صفحه کلید امن

   

فیلتر ایمیل های مشکوک

   

سیستم کنترل والدین

   

تهیه نسخه پشتبان از هارد

 

ایجاد آرشیو های رمزگذاری شده